KULTURA:ZIELONA GÓRA:

Wracają zajęcia w ZOK-u! Na razie dla najmłodszych [Trochę kultury, proszę!]

Dzieci powrócą niedługo do szkół, a wychowankowie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury – do swoich zajęć. Działalność wznawiają grupy artystyczne, na razie tylko te dla dzieci i młodzieży.

W zajęciach może brać udział po 5 osób w każdej grupie. Mogą to być wyłącznie uczestnicy, którzy już wcześniej przychodzili do ZOK-u.

Na razie niestety musimy się wstrzymać z decyzjami o naborach, ponieważ nie dość, że reżim, to te ograniczone miejsca. Mamy nadzieję, że uda się wszystkich tych, którzy są w tym momencie zapisani, zaprosić na zajęcia w jakimś terminie.
mat.prasowe

ZOK zaprasza też do Turnieju Jednego Wiersza. To konkurs, na który uczniowie szkół podstawowych przesyłają jeden wiersz. W tym roku nieco zmieniły się jego zasady.

Do tej pory było tak, że wiersze były zbierane w szkołach. Mamy taką sytuację jaką mamy, więc zachęcamy do tego, by wysyłać zgłoszenia bezpośrednio do Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, nie przez nauczycieli języka polskiego. Co roku był udział w gali, podczas której dzieci czytały swoje wiersze. Nie wiemy, jak będzie w tym roku. To, co mogę zdradzić w tym momencie – na wiersze czekamy do 23 lutego. Myślę, że wtedy będziemy mogli zacząć myśleć o gali, o finale.

Więcej o konkursach Zielonogórskiego Ośrodka Kultury i najbliższych wydarzeniach – na radiowym Facebooku.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: