KULTURA:

Teatr wciąż otwarty… na widzów. Zaplanujmy sobie przyszły sezon!

Obecny sezon artystyczny Lubuskiego Teatru jest zawieszony. Wielbiciele przedstawień w Zielonej Górze mogą jednak planować sobie kolejne miesiące. Rozpoczęła się akcja voucherowo-biletowa dla widzów.

Każdy może kupić bilet i voucher, który upoważnia do wstępu na spektakle.

Każdy widz będzie sam mógł wybrać sobie spektakl. Dowolność jest duża, bo termin spektakli każdy widz będzie mógł wybrać sobie sam. Nie narzucamy tego, jest tylko ograniczenie czasowe, że bilety i vouchery będzie można wykorzystać w przyszłym sezonie.
mat.prasowe

Bilet będzie ważny na jedno wejście dla jednej osoby. Z kolei voucher można wykorzystać cztery razy albo przeznaczyć np. na dwa wejścia dla dwóch osób.

Bilety i vouchery będzie można nabyć tylko przez internet, wchodząc na stronę internetową Lubuskiego Teatru. Będzie tam zakładka, w którą będzie można wejść, zalogować się i nabyć bilet lub voucher. Później, w przyszłym sezonie, realizacja vouchera i biletu będzie analogiczna, też będzie można wejść na stronę internetową. Wybierzemy sobie spektakl, który będzie nas interesował. Wpisując kod, który znajdzie się na voucherze, będzie można go aktywować.

Lubuski Teatr ma zaplanowany repertuar od września do końca roku. Po ponownym otwarciu teatr będą obowiązywać takie zasady, jak ograniczenie liczby widzów czy obowiązkowa dezynfekcja rąk.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00