KULTURA:

„Rybywieloryby” pokazały talent i są na fali! I ty możesz wygrać „Czas na Blask”!

Telewizja proponuje widzom wiele programów typu talent show, a my mamy własny konkurs talentów! Nazywa się „Czas na Blask” i pozwala ujawnić się wielu uzdolnionym ludziom. W tym roku konkurs odbędzie się już po raz szósty.

Liczy się każda umiejętność artystyczna. Do „Czasu na Blask” mogą zgłaszać się tancerze, wokaliści, zespoły muzyczne czy standuperzy.

Właściwie jedynym ograniczeniem jest wiek uczestnika. Mogą się zgłaszać uczniowie od szóstej klasy szkoły podstawowej wzwyż – czyli klasa szósta, siódma, ósma. Oraz uczniowie i uczennice szkół ponadgimnazjalnych.Arkadiusz Tyda, koordynator konkursu „Czas na Blask”
mat.prasowe

Do udziału w konkursie zachęcają ubiegłoroczni zwycięzcy – zespół Rybywieloryby. Tworzy go troje młodych muzyków: Ewa Iwanowska, Iga Kumka i Patryk Toporowski.

Dużo osób usłyszało o nas. Dzięki panu Arkowi, dzięki całemu konkursowi staliśmy się coraz bardziej rozpoznawalni. Takie mam wrażenie.Patryk Toporowski – zespół Rybywieloryby

Zgłoszenia do konkursu „Czas na Blask” są przyjmowane do jutra, 23 lutego. Eliminacje odbędą się natomiast w środę, 26 lutego.

Na Facebooku Radia Index możecie zobaczyć całą rozmowę z Arkadiuszem Tydą i zespołem Rybywieloryby.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00