KULTURA:LUBUSKIE:

Rusza Zielonogórskie Studio Aktorskie

Jeśli marzysz o pracy aktora, chciałbyś poznać tajniki pracy głosem czy sprawdzić się przed kamerą, takie możliwości właśnie otwierają się w mieście. Działalność rozpoczyna Zielonogórskie Studio Aktorskie. 

Pomysł na taką formę działalności rodził się bardzo długo, ale w końcu doszedł do skutku. Zrodził się z obserwacji i potrzeby przeprowadzenia warsztatów teatralnych dla młodzieży i nie tylko. Zapotrzebowanie na tego typu aktywność jest, co już pokazują pytanie związane z uruchomieniem studia. W prowadzeniu takich zajęć ważna jest kadra naukowa.

Osoby, które pojawia się na zajęciach czekają warsztaty głosowe, kamerowe, związane z ruchem, a to wszystko poprowadzi doświadczona kadra.

 

Wśród wykładowców: Sandra Matelska, Aleksander Stasiewicz, Joanna Wąż czy Sandra Staniszewska Herbich, która poprowadzi warsztaty związane z pracą z kamerą.

To zajęcia przygotowujące do pracy na planie filmowym, to zajęcia które pomogą uczniom i studentom odnaleźć się w świecie wszelkiego rodzaju castingów. To warsztat otwierający i relaksujący.

 

Pierwsze zajęcia odbyły się 21 kwietnia, a szczegółowe informacje o zapisach i kursach na stronie Zielonogórskiego Studia Aktorskiego.

 

 

 

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00