KULTURA:LUBUSKIE:MUZYKA:POL'AND'ROCK:POLSKA I ŚWIAT:

Na Pol’And’Rock z dziećmi!

“Nie zostawiaj dziecka w domu. Zabierz je ze sobą”. Od początku istnienia festiwalu organizatorzy starali się, aby był on dla wszystkich. W bogatej ofercie festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek.

Jestem tu 10 raz. Przyjeżdżałem tu jako kawaler, chłopak, narzeczony i mąż. Teraz jako ojciec. Wszystko jest tu tak przygotowane, że nie boje się brać dzieci. Mam córkę 2,5 letnią, syna – 4,5 lata i jeżdżę razem z nimi. Jest tu strefa dla dzieci. Nie nudzimy się. Jest tak zwany Małpi Gaj dla dzieci ze ślizgawkami, ściankami wspinaczkowymi, piaskownicą. Dla mniejszych dzieci jest kącik z pluszakami i innymi zabawkami. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Jest to bezpieczne miejsce dla dzieci, ale wszytko zależy również od rodziców.uczestnik festiwalu

W samo południe – tuż pod Dużą Sceną – grupa rodziców wraz ze swoimi pociechami spotkała się z Jurkiem Owsiakiem. Spotkanie odbyło się pod hasłem “JEST BEZPIECZNIE” w ramach inicjatywy Owsiaka i Wioski Dziecięcej. To kolejny element który pokazuje, że Pol’and’Rock Festival jest nie tylko Najpiękniejszym Festiwalem Świata, ale też wyjątkowo bezpiecznym. Poniżej zobaczcie galerię:

Sponsorami relacji z Pol’And’Rock Festival 2018  są:

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: