MUZYKA:

Wywiad z Proceente, wygraj CD Galimatias!

Najnowsza płyta reprezentanta warszawskiego Czerniakowa to unikalne połączenie nie typowych podkładów muzycznych z charakterystycznym głosem i flow Procenta. Na płycie „Galimatias” pojawia się plejada znakomitych gości. Na mikrofonach Proceente wspierają reprezentanci Szybkiego Szmalu – Emazet, Mały Esz i WdoWa oraz Numer Raz, Wujek Samo Zło, Frenchman, Pablopavo, beatboxer Tik-Tak oraz wytrawny aktor Jan Nowicki.
 
Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji by sprawdzić co prezentuje sobą najnowszy krążek Procenta, będziesz mógł to zrobić już w najbliższą niedzielę. Album Galimatias LP będzie naszą płytą tygodnia.
 
Z autorem albumu połączymy się telefonicznie. W wywiadzie Proceente opowie nam co nieco na temat swojej najnowszej produkcji. W naszej rozmowie nie zabraknie również wątków dotyczących kariery Procenta w wytwórni RRX oraz działalności Szybkiego Szmalu.
 
W audycji po raz kolejny pojawią się ciekawe konkursy. Dzięki uprzejmości labelu Aloha Entertaiment* będziecie mieli szansę by wygrać aż trzy egzemplarze najnowszej płyty warszawskiego rapera.
 
Do usłyszenia!
 
P.S.
Przypominamy o naszej nowo-otwartej witrynie internetowej. Znajdziecie ją pod adresem www.audycjalisten.pl !
 
 
Zwycięzcy konkursu:
  1. Monika Nachyła
  2. Mateusz Iwanowicz
  3. Piotr Puszkiewicz
Gratulujemy!

 
 
 
 
 

Autor: Paweł Mytlewski

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00