MUZYKA:

Wywiad z DJ Wich`em! Wygraj bilety

W najbliższej audycji Listen! wyemitujemy Wam świeżutki wywiad z tym niezwykle utalentowanym Czechem.
 
Tomas „DJ Wich" Pechlak to kamień milowy w historii czeskiego hip hopu. W trakcie swojej kariery odkrył i wypromował wielu artystów, których albumy u naszych południowych sąsiadów uchodzą do dzisiaj za klasyki gatunku. W 2002 roku DJ Wich wraz z raperem Indym wydał wspólny album „My3”. Krążek został uznany za najważniejszy album w dziejach czeskiej muzyki rap. Pod koniec ubiegłego roku DJ Wich zaprezentował światu swój nowy album pod tytułem Golden Touch. Po raz pierwszy na albumie Wicha nie pojawili się artyści z Czech i Słowacji. Ich miejsce zajęli znakomici goście ze Stanów Zjednoczonych, między innymi: Raekwon (Wu-Tang Clan), Lil Wayne, Rasco, Kurupt, Havoc (Mobb Deep), M.O.P. i wielu innych.
 
Rozmowa na temat „Złotego Dotyku” będzie głównym zagadnieniem naszego niedzielnego wywiadu. Nie zabraknie w nim również tematów dotyczących charakterystyki muzyki DJ’a Wicha oraz słuchaczy hip hopu w Czechach. Nasz gość wypowie się na temat polskich albumów hip-hopowych, na których z resztą gościł stosunkowo często. DJ Wich w rozmowie zdradzi kto jest jego ulubionym producentem z Polski oraz co sądzi o wytwórni Prosto.
 
W audycji Listen! po raz kolejny pojawi się ciekawy konkurs. Tym razem jego stawką będą dwa bilety na zbliżający się koncert Ostrego, który wraz z Sofą wystąpi w zielonogórskim klubie Kawon. ()
 
Do usłyszenia!
Niedziela, 22:00 – 24:00
Radio Index 96 FM (Zielona Góra i okolice),
lub (możliwość odbioru radia w internecie)
 
Polecamy:
– Skoop Label (CZ)

Autor: Paweł Mytlewski

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00