MUZYKA:

Rozgrzewajcie swoje gitary i bębny. Liga Rocka czeka na zgłoszenia

W Zielonej Górze działa wiele zespołów muzycznych marzących o sukcesie. Pracują oni ciężko, żeby wybić się na sam szczyt, jednak nie zawsze im się udaje. Na szczęście już wkrótce muzycy będą mieli szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Cały czas trwają zapisy do eliminacji do Ligi Rocka. Jak co roku organizatorzy czekają na zgłoszenia młodych kapel z całego kraju. Artyści będą mogli zaprezentować swój autorski program i maksymalnie dwa covery. Nagrodą główną Ligi jest sesja nagraniowa w profesjonalnym studiu oraz sprzęt i akcesoria muzyczne. Jury wybierze zarówno najlepszy zespół, jak i najciekawszego wokalistę, gitarzystę, perkusistę oraz basistę.

Liga działa nieprzerwanie od 1994 r. Podczas niej na scenie Jeleniogórskiego Centrum Kultury grało ponad 400 zespołów. Ponadto każdy finał Ligii kończył się występem zaproszonej gwiazdy. Do tej pory zagrali m.in. Turbo, Lipali, TSA czy Acid Drinkers.

Zgłoszenia do Ligii Rocka można składać do 30 września. Finał w Jeleniogórskim Centrum Kultury odbędzie się 27 maja 2017 r. Więcej szczegółów wraz z regulaminem i kartą zgłoszeniową znajdziecie na stronie wydarzenia.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00