MUZYKA:

Rap Gra vs. Hip Hop Kemp

W ramach podsumowania, autor audycji – Paweł Mytlewski – zaprezentuje wam dosyć obszerny materiał dźwiękowy zarejestrowany podczas tegorocznego Hip Hop Kempu. W relacji nie zabraknie komentarzy uczestników festiwalu oraz artystów którzy na nim występowali (między innymi Reks, Termanology i Pih).
 
Najbardziej obszerny głos zabierze Blady Kris, który na głównej scenie festiwalu w Hradec Kralove wystąpił już po raz trzeci. Oprócz wrażeń z tegorocznej edycji Hip-Hop Kempu, beatboxer znany z udziału w „Mam Talent” opowie nam o tym… co w młodości jadał na śniadanie.
 
W audycji nie zabraknie utworów od artystów, którzy swoimi koncertami umilali nam w tym roku pobyt na lotnisku w Hradec Kralove. Skupimy się jednak nie tylko na „Headlinerach” ale również na artystach „pobocznych”.
 
Dla słuchaczy, którzy 12 września wybierają się na festiwal Rap Gra 2 w Zielonej Górze przygotowaliśmy nie lada niespodziankę. W trakcie trwania programu rozdamy 10 sztuk biletów uprawniających do wstępu na jedyną tego rodzaju imprezę w Zielonej Górze.
 
Więcej informacji odnośnie festiwalu Rap-Gra 2 znajdziecie pod adresem
 
Do usłyszenia!
Niedziela, 22:00 – 24:00
Radio Index 96 FM (Zielona Góra i okolice), lub
www.index.zgora.pl (możliwość odbioru radia w internecie)
 

Autor: Paweł Mytlewski

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00