MUZYKA:

Największe muzyczne wydarzenie roku

Ten koncert to wyjątkowe połączenie magii głosu Raya Wilsona, unikatowych kompozycji zespołu GENESIS i najwyższej klasy muzyków Berlin Symphony Ensemble.

Były wokalista Genesis, obdarzony jednym z najbardziej wyjątkowych głosów na świecie, wykona największe przeboje tej grupy w niezwykłej oprawie muzycznej. Na scenie pojawi się 10 osobowy skład, w tym muzycy zespołu Stiltskin i Berlin Symphony Ensemble. Ray stworzył niezwykły projekt, odróżniający się od typowych symfonicznych wykonań standardów rocka.

Follow you Follow Me, Land of Confusion, Carpet Crawlers i wiele innych przebojów Genesis czy kompozycje Phila Collinsa i Petera Gabriela nabierają nowego wymiaru.

Ray Wilson to jeden z najbardziej wyjątkowych wokalistów i autorów rockowych świata. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1997 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Wcześniej, bo w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór Inside, który podbił listy przebojów całego świata. Zapraszamy 3 grudnia do filharmonii w Zielonej Górze na kolejny koncert z cyklu „To Właśnie Muzyka”.

 
Bilety można nabywać za sprawą serwisu internetowego www.abilet.pl

Autor: Sebastian Bezak

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00