MUZYKA:

Nadchodzi debiut Terminal

Pochodzący z Zielonej Góry zespół podpisał kontrakt wydawniczy z Revolution Records. Owocem współpracy będzie wydanie debiutanckiego krążka formacji. Zespół zakończył niedawno nagrania “Tree Of Lie”. Materiał powstawał w nowoczesnym studio Recpublica. Na płycie gościnnie udziela się światowej sławy perkusista Virgil Donati (Planet X, Derek Sherinian Band). Do kilku utworów nagrano również partie saksofonu, skrzypiec czy wiolonczeli. Okładkę albumu przygotowuje Mentalporn.
 
Na płytę, która ukaże się 26 lutego trafią następujące utwory:

 1.   The Beginning
 2.   Afterlife
 3.   Mind Destruction
 4.   Together Apart
 5.   Behind The Mask
 6.   Brand New Sin
 7.   Deep Inside
 8.   The Maze
 9.   Evil Machine
 10.  Tree Of Lie
 11.  Game Of War
 12.  The End

 
Oto komentarz właściciela wytwórni Bartka Krysiuka: – Myślę że właśnie Terminal pokaże, iż kierunek w jakim podąża Revolution Records jest tym najwłaściwszym. Nie będę się rozpisywał, jak piękna jest ich muzyka i jacy piękni chłopcy ją grają (śmiech). Jestem przekonany że płyta ,,Tree of Lie” obroni się sama, to bez wątpienia światowy poziom. Cóż, obawiam się że są skazani na sukces!
 
Sam zespół również nie kryje entuzjazmu. – Nareszcie mamy okazje wyjść z cienia i zaprezentować Wam płytę, nad którą spędziliśmy prawie rok w studio. Mamy nadzieję, że znajdziecie na tym albumie wiele pięknych dźwięków. Dla nas ta płyta to również kawał naszej historii – mówią muzycy Terminala. Z entuzjazmem opowiadają o procesie tworzenia i nagrywania materiału : – Praca z Virgilem Donati, nagrania z kwartetem smyczkowym to było nie lada wyzwanie dla zespołu i dla muzyki którą gramy. Zapraszamy Was serdecznie do posłuchania tej płyty. Do zobaczenia na koncertach.
 
Album będzie wydany w formacie digipak, natomiast już pod koniec stycznia wydany zostanie promocyjny singiel w formacie mini-digipak (w sprzedaży dostępny będzie jedynie w limitowanym pakiecie razem z koszulką), na który trafią dwa utwory z płyty + jeden niepublikowany.

Autor: UZetka.pl

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00