MUZYKA:

Lucjan Wesołowski w Zielonej Górze!

Lucyan (czy też Lucjan Wesołowski, bo tak brzmi jego pełne nazwisko) urodził się w 24 marca 1954 roku. Muzyką zajmuje się od piętnastego roku życia. Obecnie znany jest we Włoszech, na Węgrzech, USA, Niemczech i Finlandii, również w Polsce, choć u nas jego nazwisko zna raczej wąska grupa odbiorców. Jego dyskografia liczy 13 pozycji, z których najbardziej znana to Relaxing wydana w 1992. Prowadzi dwa zespoły: w Polsce grupę Orientacja na Orient i we Włoszech – The Lucyan Group. Jest członkiem zespołu wykonującego indyjskie pieśni duchowe bhajan, Shakti Vilas.
 
Jego niezwykłą, magiczną muzykę będziecie mogli usłyszeć już w poniedziałek, 26 października w Klubie Uniwersyteckim Kotłownia o godz. 19:00. Opisy jego twórczości jak i jej fragmenty obiecują ucztę nie tylko dla ucha, ale i dla ducha. Zawsze warto zwrócić uwagę na czyjeś niecodzienne spojrzenie na muzykę i do tego chcemy Was serdecznie zaprosić!
 
fot. www.ballada.pl
 
KONKURS:
Odpowiedz na pytanie: Od którego wieku rozwija się mistyczny ruch sikhów w Indiach?
lub po prostu napisz ;), że chcesz iść na koncert na gadu gadu 9696 z dopiskiem Lucjan Wesołowski + Imię i Nazwisko, telefon i ewentualnie odpowiedź na pytanie.
 
Pierwsze pięć osób otrzyma pojedynczą wejściówkę na koncert.

Autor: Michał Stachura

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00