MUZYKA:

Hard Rocker Festival 2 już w sobotę!

Oprócz nich będzie można zobaczyć sporo młodszych wykonawców, grających w oldskulowym stylu. Mowa rzecz jasna o imprezie Hard Rocker Festival 2, która odbędzie się w katowickim Mega Clubie.

Tygers Of Pan Tang działają od ponad 30 lat. Co prawda mieli w swojej karierze przerwy, ale i tak są bardzo dobrze znaną formacją dla miłośników nurtu New Wave Of British Heavy Metal. Ich mieszanka klasycznego hard rocka z ognistym heavy metalem robi piorunujące wrażenie na żywo. Miejmy nadzieję, że porwie również publiczność zgromadzoną 26 września w Mega Clubie.

Mekong Delta to z kolei weterani niemieckiego thrash metalu prezentujący jednak bardzo techniczną i zakręconą  wersję tej odmiany ciężkiego grania. Momentami wręcz ich muzyka ociera się o rock progresywny, a w swoim repertuarze mają sporo przeróbek utworów muzyki klasycznej. Jako ciekawostkę można dodać, że przez pewien okres wokalistą w Mekong Delta był Polak – Leszek Szpigiel (m.in. Wilczy Pająk)!

Swój koncertowy debiut po Hard Rocker Festival 2 będzie mieć z kolei formacja Wild Knight, założona przez byłych muzyków legendy heavy metalu Running Wild i X-Wild, mająca w swoim repertuarze mnóstwo kawałków metalowych piratów, jak zwykło się określać Running Wild. Oprócz tego na scenie Mega Clubu zaprezentują się: Wizard (Niemcy), Lonewolf (Francja), Hammerheart (Słowacja), oraz polskie Bloodwritten i Arondight. Poniżej szczegółowa rozpiska festiwalu (możliwe zmiany):

14:00 – otwarcie klubu
15:00 – 15:30 – Arondight
15:45 – 16:15 – Bloodwritten
16:30 – 17:00 – Hammerheart
17:15 – 18:00 – Lonewolf
18:20 – 19:10 – Wizard
19:30 – 20:30 – Wild Knight
20:50 – 21:50 – Tygers Of Pan Tang
22:10 – 23:20 – Mekong Delta

Bilety na Hard Rocker Festival 2 są jeszcze w sprzedaży. Ich cena wynosi 80 zł, w dniu koncertu będą o 10 zł droższe. Bilety są dostępne za pośrednictwem serwisu TicketPro, a także w Mega Clubie.

Autor: Michał Cierniak

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00