FILM:ZIELONA GÓRA:

“Liga sprawiedliwości Zacka Snydera”. Rodzina Superbohaterów z DC [FILMOPOLIS]

Filmy z udziałem Superbohaterów przynoszą wymierne zyski dla całej ekipy produkcyjnej, dystrybutorów filmowych i właścicieli kin. Dzięki temu, że fabuła jest nieskomplikowana, kino akcji i science-fiction jest świetną rozrywką dla widza pod każdą szerokością geograficzną. Akcja oparta jest na starym schemacie: na manichejskim podziale świata na walkę dobra ze złem, oraz zwycięstwie światła nad ciemnością! Zack Snyder całkiem serio potraktował przesłanie filmów tego gatunku. Ze swojego uniwersum “Ligi sprawiedliwości” uczynił epickie dzieło trwające przez bite cztery godziny.

Superbohaterowie się jednoczą! Batman (Ben Affleck), Superman (Henry Cavill), Wonder Woman (Gal Gadot), Flash (Ezra Miller), Cyborg (Ray Fisher) i Aquaman (Jason Momoa) mają rozprawić się z wszechogarniającym złem Steppenwolfa, Darkseida i Deathstroka.

Jaka wersja bardziej przypadła nam do gustu? Przerobiona przez Jossa Whedona “Liga sprawiedliwości” z 2017 roku, czy ikoniczna Zacka Snydera? Wam, widzom pozostawiamy ocenę. Magda Faron i Marcin Olechnowski zrobili już swoje.

Ocena: Magda Faron 8/10, Marcin Olechnowski 6/10.

Zapraszamy do obejrzenia naszej recenzji na radiowym facebooku.

reżyseria – Zack Snyder
scenariusz – Chris Terrio
gatunek – Akcja / Sci-Fi

produkcja – USA
premiera – 18 marca 2021 (świat), dostęp na platformie HBO

Kolejny odcinek FILMOPOLIS w każdy piątek po 14:00 na radiowym Facebooku i portalu wzielonej.pl

mat.prasowe
Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00