AUDYCJE 96 FM:

Wielkanoc w Portugalii i pierwsze problemy [Portugalia z Dominikiem]

W drugim odcinku audycji “Portugalia z Dominikiem” dowiadujemy się, w jaki sposób w tym kraju obchodzona jest Wielkanoc. W audycji także o problemach z miejscowymi profesorami i nieudanej wycieczce.

Część Polaków święta Wielkanocne spędziła w kurtkach i czapkach, a Dominik na plaży. Okres ten również w Portugalii jest czasem spędzonym z rodziną. Jedną z tradycji jest spożywanie portugalskiego chleba o nazwie folar.

W tym tygodniu Dominik miał udać się z przyjaciółmi do Lagos. Niestety wycieczka nie doszła do skutku, z powodu niecodziennej przyczyny…

Ocean to idealne miejsce do surfowania. To również dobra okazja, by zawrzeć nowe znajomości i spotkać gwiazdy tej dyscypliny.

Głównym zajęciem Dominika Sękowskiego jest jednak studiowanie, choć tutaj również pojawiają się problemy, ale ze strony profesorów. W momencie, w którym trzeba wybrać swojego promotora, Dominik natknął się na kolejne kłopoty.

Kolejny odcinek audycji “Portugalia z Dominikiem” w czwartek, 12 kwietnia tuż po godzinie 15:00 na antenie Radia Index i portalu wZielonej.pl

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00