AUDYCJE 96 FM:

Uczelnia, sardynki i mundial [Portugalia z Dominikiem]

Kończy się sesja. Dominik Sękowski doprowadzi ją do finału zbliżającym się testem pisemnym, po którym pozna wszystkie wyniki. W audycji dowiadujemy się również jak wygląda nastrój przed mundialem w stolicy Portugalii. 

Dominik wiele razy wyjaśniał, w jaki sposób przeprowadzane są egzaminy i co się dzieje, jeśli któregoś się nie zaliczy. Wkrótce powinien poznać wszystkie wyniki, a w przypadku, gdyby coś poszło nie tak, pozostają drugie terminy.

Lizbona żyje w tym momencie festiwalem św. Antoniego. Zabawa trwająca miesiąc daje mnóstwo możliwości poznania stolicy Portugalii pod kątem kulturowym czy też gastronomicznym.

Gdy myślimy o Portugalii w kontekście futbolu, często przejawia się w naszych myślach Cristiano Ronaldo, a co za tym idzie to piłkarski szał na tamtejszych ulicach. Dominik jako fan piłki nożnej był zaskoczony stosunkowo niewielkim zainteresowaniem trwającymi mistrzostwami świata.

Pytania do Dominika Sękowskiego możecie kierować na adres: portugaliazdominikiem@gmail.com lub na jego prywatny profil na Facebooku. Kolejna audycja w czwartek, 14 czerwca, tuż po godz. 15:00 w Radiu Index.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00