AUDYCJE 96 FM:

Rewolucje prawie kuchenne, czyli co nowego u Gabi [ Z Indexem w Londynie]

W kolejnym odcinku audycji Z Indexem w Londynie dowiecie się, co nowego u Gabi Dydak z Zielonej Góry, która mieszka i studiuje w Anglii. Zdradzę już teraz, że nadszedł u niej czas rewolucji!

 
Studentom rewolucja może kojarzyć się z sesją, tym bardziej że ta zbliża się wielkimi krokami. A jak u Gabi z egzaminami?

Z Indexem w Londynie 23.01.2017 cz.1

To się nazywa szczęście, prawda? Jednak warto dodać, że na wszystko Gabi zapracowała, a eseje się same nie napisały. Kolejna nowość to zmiana pracy. W jednej z audycji Gabi twierdziła, że o pracę w Londynie bardzo łatwo. Czy podtrzymuje swoje zdanie?

Z Indexem w Londynie 23.01.2017 cz.2

Zdobycie numeru ubezpieczenia społecznego to naprawdę nic trudnego. Jest nadawany raz na całe życie i konieczny do podjęcia legalnej pracy w Wielkiej Brytanii, dlatego tym bardziej trzeba zadbać, by ta niebiesko – czerwona karta znalazła swoje miejsce w naszym portfelu. Nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się okazja, by popracować w Londynie. Gabi nadarzyła się szybko. Tydzień rozsyłania CV i już. Odezwały się dwie restauracje. Do kogo należy jedna z nich? Posłuchajcie.

Z Indexem w Londynie 23.01.2017 cz.3

Fiu, fiu, gratulujemy! Gabi zdecydowała się na dzień próbny w obu miejscach, aby mieć możliwość wyboru.

Z Indexem w Londynie 23.01.2017 cz.4

Decyzja zapadła i w sobotę zaczęła się nowa przygoda w życiu bohaterki naszej audycji. A jak w każdej przygodzie są rzeczy, które zaskakują.

Z Indexem w Londynie 23.01.2017 cz.5

A my z niecierpliwością czekamy na kolejny odcinek Z Indexem w Londynie, ten już w następny poniedziałek po 09.00 na fali 96 FM!

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00