AUDYCJE 96 FM:

Co musisz wiedzieć, żeby pracować w Lizbonie? [Portugalia z Dominikiem]

W tym tygodniu Dominik Sękowski ponownie wyjaśnia system nauki w Portugalii, pomoże znaleźć pracę w stołecznym mieście i zdradzi komu kibicuje na mundialu.

Trwa sesja. Jak wiadomo, czasem kolejki do wykładowców są porównywalne z tymi do lekarzy specjalistów, ale swoje trzeba odczekać. Tak też sam czyni czekając na wynik ostatniego egzaminu.

Rok akademicki powoli dobiega końca, ale Dominik nie ma zamiaru przesiedzieć wakacji w domu. Udało mu się zdobyć pracę, choć przy braku znajomości języka portugalskiego jest tam z tym niezwykle ciężko i niemal graniczy z cudem.

Mimo, że piłkarska reprezentacja Polski na tegorocznym mundialu grała dłużej niż Niemcy i osiągnęła taki sam wynik jak aktualni mistrzowie świata, na drużynę posypała się fala krytyki. Po odpadnięciu biało-czerwonych Dominik, jak sam mówi nadal będzie kibicował “swoim”.

Pytania do Dominika Sękowskiego możecie kierować na adres: portugaliazdominikiem@gmail.com lub na jego prywatny profil na Facebooku. Kolejna audycja w czwartek, 5 lipca, tuż po godz. 15:00 w Radiu Index.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00