WAŻNEZIELONA GÓRA:

Znów można pójść do lekarza w Ochli. Przychodnię prowadzi spółka lekarska

Przychodnia zdrowia w zielonogórskiej Ochli – ponownie otwarta. Od czerwca z usług medycznych przy ulicy Topolowej znów można skorzystać. Tym razem za leczenie pacjentów bierze się spółka Ochla Med, w skład której wchodzi kilku młodych lekarzy z ambitnymi planami. W przyszłości oprócz podstawowej opieki zdrowotnej chcą postawić także na dostęp do lekarzy specjalistów. 

Mówi Jakub Szczepański, lekarz i członek spółki lekarskiej.

Przede wszystkim chcemy stawiać na wysoką jakość tych usług. To ma być ośrodek, który służy całej Zielonej Górze. Jest plan na opiekę koordynowaną. Jesteśmy młodym zespołem i jesteśmy przekonani, że będziemy tam z sukcesem pracowali. 

O jakich konkretnie specjalistach mówi Szczepański? Dziś można już skorzystać z usług lekarza rodzinnego i pielęgniarki. W planach jest też zatrudnienie pediatry.

Z czasem także wejdziemy w urologię, ortopedię, pulmonologię, kardiologię. Chcemy dać kompleksowe wsparcie i opiekę. Chcemy, żeby pacjenci ufali temu miejscu. 

Szczepański zdradza także, że jemu i wspólnikom marzy się współpraca z psychiatrą dziecięcym. Niewykluczone jest również wejście w medycynę estetyczną.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00