ZIELONA GÓRA:

Zielona Góra jak Łódź? Zdanowska popiera Pabierowskiego [WIDEO]

Ostatni dzień kampanii przed ciszą wyborczą kandydaci wykorzystują na ostatnie spotkania z mieszkańcami, ale i konferencje prasowe.

O wsparciu na rzecz kandydata Koalicji Obywatelskiej Marcina Pabierowskiego przekonywali posłowe i samorządowcy z tego ugrupowania. Do Zielonej Góry przyjechała m.in. sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Aleksandra Gajewska, a także prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, która zachęcała do kopiowania wzorców z jej samorządu.

Czyli potrzeby rewitalizacji infrastrukturalnej, ale także tkanki społecznej. Ważne jest też zadbanie o seniorów. Łódź pokazuje, jak powinno się prowadzić politykę senioralną. Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora przyciąga rzesze seniorów.

Zwycięstwa w wyborach, ale w nie… w koszykarskich starciach życzył Pabierowskiemu Jacek Karnowski, były włodarz Sopotu, a obecnie poseł na Sejm. Kandydat na prezydenta dziękował za partyjne wsparcie.

Tu deklaruję współpracę i otwarcie na wszystkie programy rządowe, które będzie rząd pana Donalda Tuska realizował. To jest kluczem. Ja bardzo śledzę poczynania pani prezydent Zdanowskiej w Łodzi, bo tam jest rewitalizacja, która uwzględnia także potrzeby społeczne i aktywizuje mieszkańców.

Wybory samorządowe w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00