KULTURA:LUBUSKIE:MUZYKA:ZIELONA GÓRA:

Zaśpiewaj jak Jopek. Mazowsze i RCAK ogłaszają konkurs dla solistów

Trwają przygotowania do II Ogólnopolskiego Konkurs Wokalnego im. Stanisława Jopka. Impreza odbędzie się jesienią. Partnerem wydarzenia jest Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze.

W programie znajdą się utwory z repertuaru zespołu „Mazowsze”, którego legendarnym solistą był właśnie Stanisław Jopek. I dla solistów przeznaczony jest ten konkurs. Impreza odbędzie się w czterech kategoriach wiekowych. Jakie warunki trzeba spełnić, by wziąć w niej udział? O tym Krzysztof Kurlej, menadżer zespołu „Mazowsze”.

Mamy trzy warunki uczestnictwa. Pierwszy to skończony 8 rok życia. Trzeba w terminie do 1 października przesłać zgłoszenie – to jest drugie zgłoszenie, a trzeci warunek? Nie można być laureatem poprzedniej edycji.

Pierwszy, regionalny etap przesłuchań odbędzie się w szesnastu miejscach w kraju. W Zielonej Górze będzie to Regionalne Centrum Animacji Kultury.

Zapraszam na przesłuchania w pierwszym etapie 14-15 października. Drugi etap odbędzie się w siedzibie zespołu w Karolinie. Laureaci 27 listopada wezmą udział w galowym koncercie.

Więcej o konkursie TUTAJ.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: