ZIELONA GÓRA:

Zabawa przy wielkich hitach! Znamy gwiazdy Winobrania!

To na tę informację związaną z Winobraniem co roku, czekają wszyscy! Kto zagra podczas obchodów dni miasta? Karty odkryte! Będą różnorodne brzmienia, dla osób w różnym wieku.

Konkrety? Proszę bardzo! Winobranie rozpocznie się w sobotę, 7 września. Gdy już klucze do miasta będzie miał Bachus, wieczorem, na dużej scenie, przy ul. Kasprowicza pojawi się Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej, która pod batutą prof. Czesława Grabowskiego wystąpi z koncertem „Barwy symfoniczne”.

W niedzielę wrócimy do lat 80′ i na scenie zagości legendarny Savage m.in. z nieśmiertelnym hitem “Only you”. Dzień później coś dla fanów polskiej muzyki i występ jednego z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych artystów – Michała Szpaka.

We wtorek, 10 września coś dla fanów cięższego brzmienia. Fani rocka powinni być ukontentowani, wystąpi grupa Luxtorpeda. Środa, to kolejny polski artysta, który szerszej publiczności zaprezentował się przy okazji występu w jednym z programów typu talent-show. Zielonogórzan będzie bawił Grzegorz Hyży.

W czwartek, 12 września wielkie urodziny grupy Cadillac. Zespół obchodzi jubileusz 30-lecia, a świętować będzie właśnie na dużej, winobraniowej scenie.

Weekend otworzy LemON, który wyraźnie upodobał sobie występy przed winobraniową publicznością. Igora Herbuta będzie można posłuchać w piątek. W sobotę, na finał znów klasyka muzyki POP. Sceną zawładnie grupa Bad Boys Blue.

Wszystkie koncerty gwiazd rozpoczną się o godzinie 20:00.

Ciekawych artystów nie zabraknie także na małej scenie, obok ratusza. W tzw. Miasteczku Winiarskim zagrają m.in. Renata Przemyk (sobota, 7 września – 20:45), Lombard – przeżyj to sam (piątek, 13 września – 20:45), czy Rezerwat – zaopiekuj się mną (sobota, 14 września – 21:00). Każdy dzień na scenie przy ratuszu wieńczyć będzie Dyskoteka Dorosłego Człowieka, za którą będzie odpowiadać DJ Paweł BAMSE Jakubowski.

Pełny program Winobrania prezentujemy poniżej:

Download (PDF, 932KB)

Więcej o święcie miasta dowiesz się, oglądając konferencję prasową.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00