ZIELONA GÓRA:

Wreszcie! Skończą się kolejki do Wydziału Komunikacji!

Urlop, cały dzień wyczekiwania w kolejce, żeby zarejestrować samochód? Tak niejednokrotnie wygląda rzeczywistość w Zielonej Górze. Wszystko wskazuje na to, że stawanie na głowie nie będzie wkrótce potrzebne. Wydział Komunikacji ma wynieść się z kamienicy przy ul. Sienkiewicza.

Począwszy od parkingu, a skończywszy na systemie informatycznym urzędu, miejsce to nie jest w stanie wydajnie przyjąć i obsłużyć tak dużej liczby interesantów, którzy np. rejestrują swoje pojazdy. W audycji Prezydent na 96 FM Janusz Kubicki oznajmił, że miasto szuka nowej siedziby pod Wydział Komunikacji. – Na pewno będzie wyprowadzka – zapewnił gospodarz miasta.

Wydział Komunikacji będzie miał nowe miejsce. Myślę, że jest to kwestia miesięcy, trzeba je przygotować. Obecny, podobnie jak połowa wydziałów, nie spełnia już oczekiwań mieszkańców. Pamiętam, jak sam ostatnio próbowałem zarejestrować auto i trwało to z moim udziałem kilka godzin. Nie jest tak, że któryś z urzędników chciał spędzać ze mną czas i patrzeć na mnie. Będzie nowy Wydział Komunikacji. Mam nadzieję, że uda się rozwiązać te problemy.<span class="su-quote-cite">Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry</span>

Warto dodać, że miasto myśli także nad przeniesieniem innych jednostek swojego urzędu.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00