ZIELONA GÓRA:

„Walking Dead” w Zielonej Górze, czyli ósmy upiorny marsz

Cykliczny, ale co roku nieco inny. Zielonogórski Zombie Walk przyciąga nie tylko fanów militariów i postapokaliptycznych klimatów, ale też gotowych pomagać. Impreza ma bowiem także wymiar charytatywny.

Tym razem na Zombie Walku zobaczymy dwie grupy ASG: KSL Wolves i UAZ. W ich wykonaniu pojawi się wojskowa improwizacja obrony Zielonej Góry. Uczestnicy też będą mogli użyć replik broni palnej. Posłuży do tego przygotowana strzelnica.

Poza tym dostępny będzie punkt z grami planszowymi i mobilne studio fotograficzne. Każdy uczestnik będzie mógł też skorzystać z darmowej charakteryzacji. Element Zombie Walka to również konkurs na najlepsze przebranie zombie, obrońcy cywila i obrońcy wojskowego bądź policjanta.

Na miejscu wydarzenia pojawi się też Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W jego punkcie będzie można oddać krew.

Impreza rozpocznie się jutro, 2 września o 10:00 na ulicy Fabrycznej 13. Marsz umarlaków z elementami gry terenowej ruszy natomiast od 16:00. Organizatorem jest Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00