WINOBRANIEZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

W69 na 96FM: W Falubazie myślą już o przyszłości

Mecz z mistrzem kraju, choć świetny, jest już historią. RM Solar Falubaz pokonał Fogo Unię Leszno za trzy punkty i znów jest blisko fazy play-off.

W tabeli PGE Ekstraligi ogromny ścisk, a niedzielna kolejka jeszcze podniosła dramaturgię dotyczącą walki o czwórkę. Gościem specjalnego, winobraniowego magazynu W69 na 96FM był Wojciech Domagała. Prezes zielonogórskiego klubu cieszy się z długo wyczekiwanego zwycięstwa nad „Bykami”, ale wybiega już również do najbliższej niedzieli. Falubaz w Lublinie, meczem z Motorem będzie kończył rundę zasadniczą.

Chcielibyśmy pojechać i odjechać bardzo dobre zawody w Lublinie, w kontekście tego, że dobrze byłoby przywieźć trzy punkty albo chociażby bonus. Wielkie widowisko, wielkie święto Zielonej Góry, bo mamy i Winobranie, i połączenie z fajnym meczem, do tego zdecydowanie wygranym. To naprawdę były powody do wielkiej radości. Ta drużyna jedzie i pokazuje charakter.

W klubie myślą już także o przyszłości. Nie jest tajemnicą, że kluby od dawna są aktywne na rynku transferowym, a łakomym kąskiem jest m.in. Martin Vaculik.

Na każdej płaszczyźnie myślimy, co będzie w sezonie 2021. Mamy epidemię, prawdopodobnie będzie ona też w przyszłym roku. Myślimy, finansowo, organizacyjnie i rozważamy różne scenariusze. Trwa sezon i byłbym daleki od oceniania, kto odejdzie, kto przyjdzie. Martin Vaculik jest zawodnikiem zielonogórskiego klubu, pozostajemy w bardzo dobrych relacjach. Kontrakt mu się kończy, tak jak niektórym innym zawodnikom. Będziemy rozmawiali.

Cała rozmowa do zobaczenia na portalu wZielonej.pl. Magazyn W69 na 96FM w kolejny poniedziałek o 11:15.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: