PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

W Przylepie biorą się za kobiety!

W Zielonej Górze będzie ponownie ligowa drużyna w piłce nożnej kobiet. Tym razem za projekt biorą się przedstawiciele TS-u Masterchemu Przylep, którzy oznajmili, że zespół od nowego sezonu przystąpi do IV ligi dolnośląsko-lubuskiej.

– To projekt, który „chodził” za mną już od dłuższego czasu – informuje Konrad Komorniczak z TS-u Przylep.

Piłka nożna jest dla wszystkich. To bardzo dobrze widać w Zielonej Górze, gdzie sport jest dla wszystkich. Skoro piłka nożna jest dla całych rodzin, to niech też grają całe rodziny. Myślimy o drużynie dla całego województwa, do której wszystkie dziewczyny, z całego regionu mogą aspirować. Mamy panią trener Beatę Walczyk, która wie jak walczyć o najwyższe cele. Teraz pomoże całej naszej drużynie.

Beata Walczyk jest też trenerką w futsalowej drużynie AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego, która od tego sezonu występuje w I lidze. Akademiczki również mają pojawić się w drużynie z Przylepu. Wiosna to czas, który zostanie poświęcony na nabory i sparingi, a ligowe granie zespół ma zacząć jesienią.

Spodziewamy samych plusów i takiej samej reakcji od sponsorów i kibiców. Już teraz zapraszamy na mecze, na pewno będziemy mile zaskakiwać. 

Dodajmy, że seniorska, męska drużyna TS-u Masterchemu Przylep walczy o awans do A klasy. Po rundzie jesiennej jest liderem B-klasowych zmagań.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00