ZIELONA GÓRA:

Społeczeństwo w goglach, czyli wirtualna rzeczywistość w służbie pracy i nauki

Przed nami kolejna odsłona TechKlubu w „Norwidzie”

Technologia wirtualnej rzeczywistości ma zastosowanie nie tylko w rozrywce, np. grach komputerowych. Z powodzeniem można ją wykorzystać w biznesie, edukacji. Użytek zrobią z niej także organizacje pozarządowe. O tym będzie mowa na najbliższym spotkaniu z cyklu TechKlub Zielona Góra.

Uczestnicy zapoznają się z możliwościami, jakie daje używanie sprzętów i programów działających w technologii wirtualnej rzeczywistości. Będzie też szansa, by samemu wypróbować urządzenia.

Będzie można skorzystać z narzędzi wirtualnej rzeczywistości. Przyjedzie do nas pan, który będzie miał ze sobą gogle. Będzie można dotknąć wirtualnej rzeczywistości, zobaczyć, jak faktycznie działa ona w edukacji, biznesie, jak te rozwiązania wspomagają pojmowanie różnych aspektów naszego życia biznesowego i społecznego.Agnieszka Mikołajska, koordynator TechKlubu Zielona Góra

TechKlub służy również integracji ludzi, którzy interesują się nowymi technologiami.

TechKlub polega na spotkaniu informacyjnym, prelekcji lub warsztacie, po którym jest zawsze networking. Jest wymiana zdań, ludzie wymieniają się swoimi wizytówkami, poznają się. Przez to tworzą się fajne małe grupy wsparcia, gdzie ludzie dzielą się swoją wiedzą, inspiracją i budują małe społeczności, w których chcą realizować nowe projekty.Agnieszka Mikołajska

TechKlub poświęcony wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości w biznesie, edukacji i działalności organizacji pozarządowych – 1 lutego o 18:00 w bibliotece Norwida. Na spotkanie obowiązuje rejestracja.

Agnieszka Mikołajska

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: