ROZMOWA NA 96 FM:WAŻNEZIELONA GÓRA:

Rozświetlenie dołka coraz bliżej. Na jakim etapie są prace?

Rozświetlenie dołka przy Sulechowskiej – to jedno z zadań, które wygrały w budżecie obywatelskim w naszym mieście. Jak będzie wyglądał montaż oświetlenia, na tym obiekcie sportowym? Pytamy o to dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Roberta Jagiełowicza. Nieprzypadkowo – obiekt znajduje się na terenie należącym do tej instytucji.

Gość wtorkowej „Rozmowy na 96FM” mówi, że obecnie trwają przymiarki i rozmowy.

Klub się przygotował, prowadzili rozmowy z firmą LUG. Za chwilę tez podejmiemy decyzję, kiedy rozpocząć prace. Tak żeby nie zaburzać też sezonu zawodnikom. Nie jest to łatwy temat, sprawdzimy czy wszystko to zmieści się w tym budżecie. Trzeba to wszystko doprecyzować. 

Wtedy też zostanie ogłoszony przetarg. Nasuwa się jeszcze jedno pytanie – ile masztów pojawi się na dołku? Jak mówi Jagiełowicz – opcje są dwie. Cztery lub sześć masztów. A co może okazać się największym problemem przy tej realizacji tej inwestycji?

Najważniejsze jest poskładanie tak tych świateł, żeby wszędzie natężenie było odpowiednie. Musi być odpowiednia wysokość masztów, to jest skomplikowane. 

„Rozmowa na 96FM” od poniedziałku do piątku, zawsze o 9.30.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00