WAŻNEWINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Radio Index przenosi się pod ratusz. W sercu miasta stanęło nasze winobraniowe studio [WIDEO]

Już jest i czeka. Mowa o naszym mobilnym studiu winobraniowym, bo podobnie jak rok temu cała ekipa Radia Index na czas Winobrania 2022 przenosi się pod ratusz. I to stamtąd od 3 do 10 września będziemy dla Was nadawali, zarówno w formie audio, jak i wideo.

O szczegółach nasz redakcyjny kolega, Maciej Noskowicz.

To jest ogromne przedsięwzięcie dla całego naszego zespołu. Będziemy oczami i uszami Winobrania, nic nam nie umknie. I jeśli chcecie podejrzeć nas przy pracy – zapraszamy pod ratusz.

A oprócz nas będą także gościa. Bo w specjalnej ramówce „Winobranie – Winogranie” będziemy spotykali się i rozmawiali między innymi z winiarzami, artystami, władzami miasta, przedstawicielami Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz policjantami. Nie zabraknie również najświeższych serwisów informacyjnych – zapewnia Marcin Krzywicki, szef naszego radiowego newsroomu.

O każdej pełnej godzinie – od 6 do 16 – będziemy mieli dla Was pełny serwis i będziemy mówić to, co najważniejsze. Wyjątkowo natomiast będzie wyglądał serwis o 12, bo będziemy go przestawiali w duetach. 

Nie zabraknie też winobraniowych akcentów w formie muzyki. I mowa tu nie tylko o radiowych hitach. O szczegółach mówi nasz redakcyjny kolega – Mateusz Kasperczyk.

O godzinie 12, przed głównym wydaniem wiadomości, będzie można u nas usłyszeć Hejnał Winobraniowy. Warto go grać także ze względu na jubileusze 800 –  i 700 – lecia miasta Zielona Góra. 

Przypomnijmy, że to już drugi raz, kiedy nasza redakcja przenosi się pod ratusz. Radio Index nadawało stamtąd także podczas Winobrania 2021.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00