ZIELONA GÓRA:

Poprawa bezpieczeństwa – to kolejny pomysł Pabierowskiego na II turę wyborów [WIDEO]

Zaledwie kilka dni pozostało do drugiej tury wyborów w Zielonej Górze. O urząd prezydenta miasta walczą Janusz Kubicki i Marcin Pabierowski. Ten drugi kandyduje z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Co za tym idzie – od kilku dni w Zielonej Górze pojawiają się partyjni przedstawiciele, głośno mówiący o poparciu dla Pabierowskiego. 

W czwartek swoje wsparcie dla zielonogórskiego kandydata PO deklarował minister Tomasz Siemoniak, koordynator służb specjalnych.

Rzeczy dobre się dzieją, gdy rząd i samorząd ze sobą współpracują. Taką współpracę gwarantuje Marcin Pabierowski. Chcemy życie obywateli prowadzić w lepszą stronę, jako jedna drużyna.

A jak kwestie bezpieczeństwa widzi sam kandydat KO – Marcin Pabierowski? Korzystając ze wsparcia rządowego chce postawić na straż miejską.

Tego oczekują mieszkańcy. Chodzi o pracę straży w szerszych godzinach. Mieszkańcy kładą nacisk także na wspólne patrole straży z policją. Na komfort i bezpieczne funkcjonowanie miasta.

Co jeszcze Pabierowski chciałby zrealizować? Między innymi rozbudowę monitoringu miejskiego. Obecnie system miejski liczy około 150 kamer, dających blisko 500 obrazów na terenie całej Zielonej Góry.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00