AZS:ZIELONA GÓRA:

Pół godziny bez bramek, a potem? Futsaliści AZS UZ gromią! [WIDEO]

Pierwsza wygrana u siebie, a druga w całej I lidze. AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego okazale wygrywa z Futsalem Nowiny 6:0 (0:0), a hat-trickiem popisał się Michał Bartnicki.

Zaskakująco długo, jak na futsal przystało trzeba było czekać na bramki w Zielonej Górze. Pierwsza połowa z sytuacjami, po obu stronach, ale bez goli. Na początku drugiej jedni i drudzy potrafili stworzyć poważne zagrożenie pod bramką, ale jak się później okazało trafiali tylko akademicy. W 32. minucie bramkarza gości pokonał Michał Bartnicki. Po pierwszym golu zielonogórzanie strzelali już seryjnie. Minutę później strzałem po ziemi prowadzenie podwyższył Radosław Romanowski. W 36. min. było 3:0 po trafieniu Kamila Klechammera. W 38 minucie dwukrotnie trafił M. Bartnicki, kompletując tym samym hat-tricka, a wynik meczu na 6:0 samobójczym trafieniem ustalił Michał Łabęcki, próbując przeciąć strzał Sebastiana Hauslera do pustej bramki.

Bramki i wypowiedzi pomeczowe do zobaczenia w materiale wideo.

Za tydzień akademicy zagrają na wyjeździe z Górnikiem Polkowice.