PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Piłkarskie ostatki na zielonogórskich boiskach. Ciekawie w “okręgówce”

W Jako klasie okręgowej pozostaje jeszcze jedna kolejka w rundzie jesiennej. Ta odbędzie się jutro, 11 listopada. Zorza Ochla, najlepszy z zielonogórskich zespołów, zagra w Przyborowie z Pogonią.

W ostatnią sobotę piłkarze Michała Grzelczyka pewnie pokonali Kado Górzyn 4:1 (1:1). Kapitan Zorzy, Łukasz Janus, już teraz mówi o rundzie jesiennej jako o dużym sukcesie klubu.

Oceniam ją bardzo pozytywnie. Nikt się nie spodziewał tej serii zwycięstw z rzędu. Na pewno jesteśmy wielką niespodzianką dla innych zespołów. Byliśmy do tej rundy bardzo dobrze przygotowani.

Zorza jest trzecia, ustępuje tylko miejsca w tabeli Budowlanym Lubsko i ŁKS-owi Łęknica, ale cała trójka ma w dorobku 38 punktów. Z oceną rundy jeszcze wstrzymuje się opiekun Zorzy Michał Grzelczyk. Jutro mecz z piątą w tabeli zielonogórskiej okręgówki Pogonią Przyborów.

Jest to przeciwnik z wysokiej półki. Zespół, który u siebie nie przegrał ani jednego meczu. Należałoby podejść do tego spotkania bardzo mocno zmobilizowanym. 

Mecz w Przyborowie o 13:00. O tej samej porze rozpoczną się także mecze Drzonkowianki Racula z Lechem Sulechów i Chynowianki z Kado Górzyn. W IV lidze rezerwy Lechii podejmą Ilankę Rzepin. Też o 13:00.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00