PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Piłkarska Zielona Góra: Lechia przed derbami z Cariną

W sobotę czekają nas trzecioligowe derby piłkarskie. Lechia Zielona Góra podejmie Carinę Gubin.

Zielonogórzanie są na szóstym miejscu w tabeli, choć przed tygodniem przegrali w Nysie z Polonią 1:4. Carina w poprzedniej kolejce pokonała Stilon Gorzów 2:1. Zespół z Gubina zajmuje dziesiąte miejsce.

Dziś gośćmi programu „Piłkarska Zielona Góra” byli dziennikarze: Andrzej Flügel i Kamil Babiarczuk. Obaj uważają, że faworytem meczu jest Lechia, a mecz zapowiada się bardzo interesująco.

Jak na nasz lokalny poziom, to jest najciekawsza para, który preferuje “futbol na tak”. Lechia jest faworytem, tak 60 do 40.

Lechia traci tylko dwa punkty do wicelidera, Rekordu Bielsko-Biała. Pozytywnie dotychczasowe granie zielonogórzan ocenia Andrzej Flügel.

Sportowo wiemy, że mamy niezłą drużynę z zadatkami na zrobienie dobrego wyniku. Ta jesień jest dobra i nie musimy się denerwować, jak coś przegramy. Jeżeli dobrze pogramy do końca rundy, to “grozi” nam spokojna zima, chyba, że możniejsi sięgną po niektórych naszych zawodników.

Mecz z Cariną na stadionie przy ul. Sulechowskiej jutro o 14:30. Program Piłkarska Zielona Góra do zobaczenia w całości na portalu wZielonej.pl. W audycji też m.in. o budowie stadionu w mieście, jak i meczu pucharowym z Radomiakiem Radom.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00