PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Piłkarska Zielona Góra: Kibice wracają! Chynowianka jedzie do Czerwieńska

Od jutra, 15 maja na trybunach znów będą mogli zasiąść kibice. To w ramach luzowania obostrzeń. Obiekty na świeżym powietrzu będą mogły zapełnić się w 25-procentowym obłożeniu.

O kibicach, ale nie tylko rozmawialiśmy w Piłkarskiej Zielonej Górze z Maciejem Marczakiem. Przedstawiciel TKKF-u Chynowianki-Francepolu był gościem Radia Index. Jak się gra z kibicami?

O wiele lepiej. Czasem pomogą, pokrzyczą, skrytykują też czasami, ale w dobrej wierze. Ciężko było do ich braku przywyknąć, bo to wyglądało, jak mecz sparingowy. Fajnie, gdy słyszy się kibiców.

Jutro beniaminek okręgówki, 12. zespół w tabeli wybiera się do rywala zza miedzy, Piasta Czerwieńsk. Ekipa prowadzona przez Tadeusza Makowskiego jest obecnie wiceliderem rozgrywek.

Jedziemy z takimi nadziejami, żeby wieczorem w sobotę usiąść sobie i powiedzieć, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Jeżeli będzie to poparte jednym lub trzema punktami, to będziemy z tego zadowoleni.

Spotkanie w Czerwieńsku zacznie się o 17:00. Godziny pozostałych meczów z udziałem zielonogórskich drużyn znajdziecie poniżej:

sobota, 15 maja

31. kolejka III ligi, Piast Żmigród – Lechia Zielona Góra (transmisja: Facebook Lechii Zielona Góra) 17:00

11. kolejka CLJ U-17, Raków Częstochowa – Lechia Zielona Góra 12:00

28. kolejka Jako klasy okręgowej, Budowlani Lubsko – Zorza Ochla 15:00; Piast Czerwieńsk – Chynowianka 17:00; Delta Sieniawa Żarska – Drzonkowianka 17:00

22. kolejka A-klasy (gr. III), Sparta Łężyca – Dąb II Przybyszów 15:00

niedziela, 16 maja

31 kolejka Jako IV ligi, Lechia II Zielona Góra – Carina Gubin 12:00

  1. kolejka A-klasy (gr. II), Budowlani II Lubsko – Ikar Zawada 17:30

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X