PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Piłkarska Zielona Góra: III i IV liga już gra, a w piątek startuje “okręgówka”

Już jutro Lechia Zielona Góra powalczy o drugie zwycięstwo w III lidze. Podopieczni Andrzeja Sawickiego zagrają w Tarnowskich Górach z Gwarkiem, który w inauguracyjnej kolejce wygrał przed tygodniem ze Stilonem Gorzów.

Lechia, przypomnijmy, pokonała Rekord Bielsko-Biała. Gościem Piłkarskiej Zielonej Góry był Andrzej Flügel, dziennikarz sportowy, z którym rozmawialiśmy m.in. o szansach zielonogórzan jutro.

Gwarek jest mocnym zespołem u siebie szczególnie. Ta wygrana Lechii tam w ubiegłym sezonie to było faktycznie fajne odbicie. To był bardzo ważny mecz w środku tygodnia. Ciekaw jestem Lechii w tym pierwszym meczu wyjazdowym. Liczę przynajmniej na remis.

Mecz Lechii jutro o 17:00. Jutro o 17:00 też starcie w okręgówce, ciekawe. Piast Czerwieńsk zagra z Zorzą Ochla, ale ta klasa rozgrywkowa startuje już dziś, w Starym Kisielinie. Beniaminek Drzonkowianka Racula o 18:00 zmierzy się z Pogonią Wschowa. Kto może rozdawać karty w zielonogórskiej „okręgówce”?

Będzie chyba Piast Czerwieńsk i Stal Jasień, czyli nasza “Wieczysta Kraków”. Są tam zawodnicy, którzy nawet zagrali w ekstraklasie. Ambitny trener, niezłe pieniądze. Ciekawa historia, która może być podobna do Odry Bytom Odrzański. Jestem bardzo ciekaw czy tym doświadczonym zawodnikom będzie się chciało, chciało trenować więcej. Ciekaw jestem też zielonogórskich drużyn.

Cała Piłkarska Zielona Góra do zobaczenia na wZielonej.pl.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00