ZIELONA GÓRA:

Pierwsze urodziny ”Listen!”

Autor jednego z najpopularniejszych programów w Radiu Index zdradził, który moment w ciągu minionego roku był dla niego najważniejszy. – Najważniejszym był ten, kiedy audycja się zaczęła, czyli 5 października. Wtedy po raz pierwszy objąłem audycję na własność i zacząłem realizować plan, który wymyśliłem sobie już kilka lat wcześniej, aby grać jak najwięcej rapu i promować zielonogórskie podziemie, a także dobre produkcje niezależne – zdradza prowadząc "Listen!".
Paweł Mytlewski w rozmowie z Indexem Wiadomości podkreślił, że ważnych chwil było więcej. – Wywiad z Guralem, który nagrałem w moje urodziny. No i fragmenty tej rozmowy pojawiły się później na jego płycie solowej. No i jeszcze wywiad z gościem, którego słuchałem od bardzo, bardzo dawna czyli Peją. Miałem okazję pojechać do Poznania i nagrać z nim dwugodzinny materiał, który był później bardzo popularny w sieci i w radiu – wspomina Paweł.
Finał pierwszych urodzin "Listen" zbliża się nieubłaganie. W najbliższy piątek „U Ojca” obędzie się urodzinowy koncert. Bilety można nabyć w Zielonej Górze i w Żarach. W naszym mieście kupicie je w MuzArcie i w Radiu Index, mieszkańcy Żar muszą wybrać się do Streetshopu. Wejściówki znajdziecie też na stronie www.abilet.pl. W przedsprzedaży za wejściówki zapłacicie 20 złotych. W dzień koncertu będą o 10 złotych droższe. Do tematu imprezy będziemy jeszcze wracać.

Autor: Karol Tokarczyk

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00