ZIELONA GÓRA:

„Pełno spraw dla niepełnosprawnych” – z pomocą ruszają fundusze europejskie

W naszym województwie pojawiła się kolejna szansa na pozyskanie funduszy, odbycie staży i dalszy rozwój zawodowy osób niepełnosprawnych.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze organizuje spotkanie informacyjne „Pełno spraw dla niepełnosprawnych”. Będzie to okazja do zapoznania się z ofertami wsparcia i pomocy oraz rozwoju dla osób niepełnosprawnych. Szansą są m.in. pozyskanie środków na założenie działalności, czy też odbycie stażów lub doposażenia stanowisk. Jak informują organizatorzy – Nie zabraknie także informacji nt. działań skierowanych do osób niepełnosprawnych realizowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne oraz krajowe środki.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 18 października w godzinach od 10:00 do 14:00, w siedzibie Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze przy ulicy Bolesława Chrobrego 1-3-5.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz (znajdziecie go poniżej) i dostarczyć do punktu lub skorzystać z formularza elektronicznego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Download (DOC, 292KB)

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: