ZIELONA GÓRA:

Odrę wpław – atrakcja tylko dla odważnych

Po raz kolejny inicjatywa Zielonogórskich Morsów zaskakuje wszystkich. Tym razem nie będzie to kąpiel w jeziorze, a przeprawa wpław z jednego brzegu rzeki na drugi.

Do Odry wejdą najmłodsi, ich rodzice oraz zainteresowane morsy. Wszyscy, których nurt rzeki i zimna woda nie przestraszą. Oczywiście nad odważnymi czuwać będą ratownicy, którzy nie pozwolą, aby ktokolwiek ucierpiał podczas wydarzenia. Możliwe, że strasznie to brzmi, ale Zielonogórskie Morsy są przygotowane na taką, podnoszącą adrenalinę, akcję.

Grzegorz Blaut Zielonogórskie Morsy i Spoko Tato

Zamiarów jest kilka, dobra zabawa i jednocześnie wsparcie Odry, jako środka transportu i miejsca turystycznego. Dodatkowo na miejscu odbędzie się mecz gry w siatkówkę i ognisko. Morsy popłyną niezależnie od pogody, a wszystkich którzy chcą zobaczyć, jak będzie wyglądała przeprawa, organizatorzy zapraszają do przystani w Cigacicach. Warto wspomnieć, że patronat nad wydarzeniem objęła Marszałek Elżbieta Polak. Wszystko to w niedzielę 24 kwietnia, start godzina 14:00. Zarejestrować możecie się na stronie http://spokotato.pl/splywodra/.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: