LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Nowa Lewica w wyborach samorządowych: Chcemy wygrać

Chociaż do wyborów samorządowych pozostało jeszcze sporo czasu, w partiach trwają już przymiarki do głównego politycznego rozdania. Jakie cele stawia sobie Nowa Lewica?

Przypomnijmy, przed kilkoma tygodniami doszło do istotnych roszad. Wiceprzewodniczącymi ugrupowania w regionie zostali: posłanka dr. Anita Kucharska Dziedzic z Wiosny i Tomasz Nesterowicz z SLD.

Radosław Brodzik z Nowej Lewicy w taki oto sposób komentuje polityczne ruchu na lewej stronie sceny politycznej naszego miasta.

Po pierwsze atmosfera jest fantastyczna. Świetnie współpracujemy, mieliśmy ostatnio posiedzenie Rady Wojewódzkiej Nowej Lewicy. Połączyliśmy świeżość z doświadczeniem, zawsze połączenia budzą negatywne emocje, podobnie jest z firmami. Jesteśmy jednak świetnie przygotowani, przygotowujemy się do wyborów krajowych i samorządowych. 

A cel?  – Tu nie możemy być żadnych wątpliwości. Chcemy wygrać – mówił Brodzik.

Zwycięstwa w województwie lubuskim , spodziewam się wielu radnych  Jestem realistą i widzę wzrastające sondaże Nowej Lewicy, wyprzedzamy różne ruchy społeczne i polityczne. Jesteśmy przewidywalni i spokojni w parlamencie. 

Wybory samorządowe planowane są na jesień 2023 roku.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X