SPORT:ZIELONA GÓRA:

Nie z trybun, a z własnego auta zobaczymy siatkarskie zmagania w hali CRS!

Za tydzień w Zielonej Górze czekają nas dwa siatkarskie spotkania. Mecze w hali CRS zagrają reprezentacje Polski i Niemiec. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapowiadał, że imprezy odbędą się bez udziału publiczności, co rozczarowało kibiców. Teraz pojawiło się jednak rozwiązanie – transmisja poprzez kino samochodowe.

Na parkingu za halą CRS znajdzie się telebim, który zapewni Polski Związek Piłki Siatkowej. Widzowie będą mogli dostać się na teren imprezy po zdobyciu wjazdówki.

Jeżeli ktoś chce skorzystać i obejrzeć te mecze z samochodu, musi wysłać maila z prośbą o wejściówkę na adres klubkibica@pzps.pl, z informacją, na który z dni chciałby otrzymać prawo wjazdu. Jedna osoba będzie mogła otrzymać jedną wjazdówkę.

Zgłoszenie z prośbą o wjazdówkę należy przesłać do wtorku (21 lipca), do godziny 12:00. Decydująca będzie kolejność zgłoszeń. Liczba wjazdówek jest ograniczona do 150 sztuk na każdy dzień meczowy. Mecze siatkówki odbędą się w środę o 20:30 i w czwartek o 18:00.

Obraz ze spotkań siatkarzy zobaczymy na telebimie, a jak usłyszymy dźwięk? – Istnieje taka możliwość, że głosu będzie można słuchać w radiu – przewiduje dyrektor MOSiR-u.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00