LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Na szczepienie dojedziesz taksówką Evity

Taksówką na szczepienia? To możliwe.

Wiceprezydent miasta, Dariusz Lesicki podpisał umowę z firmą Evity, która będzie odpowiedzialna za transport osób niepełnosprawnych oraz osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 na terenie miasta.

Cel jest nadrzędny. Chcemy pomóc w dowodzie osób, które maja trudności z przemieszczaniem się. Współpracujemy z miastem w różnych projektach elektromobilnych. 

– mówił Maciej Wojeński, pełnomocnik zarządu firmy Evity. Osoby spełniające te kryteria po uzyskaniu terminu oraz godziny szczepienia mogą zgłosić chęć skorzystania z transportu. Mówi wiceprezydent Zielonej Góry Dariusz Lesicki.

Zapraszamy wszystkie osoby powyżej 70. roku życia, które maja problemy z dotarciem do punktu szczepień. Po weryfikacji będą mogły skorzystać z transportu taksówek.

Osoby leżące powinny w momencie rejestracji na szczepienie zgłosić prośbę o wykonanie szczepienia przez Zespoły Wyjazdowe w miejscu ich zamieszkania lub przebywania. Dodatkowe informacje można uzyskać na ogólnopolskiej infolinii dotyczącej szczepień lub infolinii NFZ .

materiały audiowizualne: Katarzyna Bzowa/Tomasz Noskowicz 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: