ZIELONA GÓRA:

Na pierwszy dzień wiosny popłyną rymy, a wraz z nimi pieniądze dla Ani Orłowskiej. Doba rapowania? Rademenez jest gotowy!

Pierwszy dzień wiosny rozpoczniemy z przytupem, a właściwie Rademenez rozpocznie. Zielonogórski freestyler chce rapować przez 24 godziny. Bez przerwy!

Cel szczytny. Pomoc Ani Orłowskiej. Dziewczynka choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Do małej zielonogórzanki popłynęły już miliony, ale to nadal nie jest nawet połowa kwoty, która wymagana jest na terapię genową. Niezwykle istotny jest tu czas. Ania lek musi dostać jak najszybciej. Dlatego akcja Rademeneza nosi nazwę „walka z czasem”.

Raper liczy, że wraz z potokiem słów popłyną kolejne pieniądze. Wpłat już można dokonywać TUTAJ.

Każdy może wpłacić i napisać pozdrowienia, które ja potem zarapuję. Przelewacie kasę i wysyłacie maila.

E-mail do pozdrowień: walkazczasem24@gmail.com

Transmisja z bicia rekordu będzie prowadzona na Facebooku Radia Index. Jak wyglądają przygotowania do tak wymagającego wysiłku zarówno fizycznego, jak i intelektualnego?

Trening rapowania jest najważniejszy, trzeba wytrzymać czasowo i ilościowo. Godzinne, półtoragodzinne akcje dziennie. Wchodzę też do komory hiperbarycznej tlenowej, która przyspiesza regenerację. Poprawia proces metaboliczny organizmu. Ponadto mam treningi siłowo-wydolnościowe, które szykują mnie do wysiłku fizycznego.

Przypominamy, akcja rozpocznie się w najbliższą niedzielę, w południe.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: