ZIELONA GÓRA:

Na koniec wakacji – najlepsze elektro nuty w Ochli!

Wakacje można ciekawie zakończyć w mieście. Swoją propozycję dla mieszkańców mają organizatorzy Electric Flash – wieczoru z muzyką elektroniczną. Sety w wykonaniu polskich i zagranicznych DJ-ów sprawią, że w Ochli poczujemy się niemal jak na Ibizie!

Fani elektronicznych brzmień spotkają się już nie na Dzikiej Ochli, a na kąpielisku miejskim. Przyjadą tam m.in. DJ-e z Niemiec i z Ukrainy.

Będzie to Boris z kultowego klubu Berghain w Berlinie. Poza tym wystąpi też Diomochkin z Ukrainy oraz nasi lokalni artyści. Mowa tutaj o Deesie z Kostrzyna nad Odrą. Poza tym na samym początku, od godziny 20:00 wystąpi teatr z Nowej Soli, Terminus A Quo.Radosław Michalczak, prezes stowarzyszenia Electric Flash

Całości dopełni pokaz ognia. Impreza będzie również promocją ekologii i działalności charytatywnej.

Na naszej imprezie będą ekokubki. To są unikatowe kubki wielokrotnego użytku. Będą zamiast jednorazowych i plastikowych. Każdy uczestnik będzie posiadał taki kubek. Jeśli będzie potrzebował go napełnić, będzie podchodził w odpowiednie miejsce. Będzie mógł także wziąć go jako pamiątkę. Zrobimy też zbiórkę, coroczną zresztą, dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze.Radosław Michalczak

Zabawa na kąpielisku w Ochli odbędzie się dziś, tj. 31 sierpnia o 20:00 i potrwa do 8:00 rano następnego dnia. Wstęp jest bezpłatny.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X