LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

MMS do premiera, bo umowa na remont mostu w Cigacicach podpisana

Konsorcjum wrocławskich firm: PBW Inżynieria i Probudowa.com wyremontuje most w Cigacicach. Umowę na inwestycję wartą prawie 12 mln zł podpisano wczoraj w starostwie.

Podpisy pod dokumentami złożyli starosta Krzysztof Romankiewicz oraz Jacek Garbacz, przedstawiciel wykonawcy.

Przejmujemy ten obiekt z pełną odpowiedzialnością i mamy nadzieję, że po oddaniu go do państwa, będzie to perełka państwa terenu i wizytówka, którą będzie można pokazać całej Polsce. Takich mostów w kraju jest naprawdę niewiele.Jacek Garbacz, PBW Inżynieria

Na spotkaniu obecne były też m.in. władze miasta oraz poseł Jerzy Materna. To na jego ręce składano podziękowania za pomoc w uzyskaniu dofinansowania rządowego. Parlamentarzysta skutecznie lobbował w tej sprawie u premiera Mateusza Morawieckiego.

Cieszę się i mam nadzieję, że wykonawca będzie dobrym wykonawcą. Poinformuję o tym premiera, prześlę MMS-em zdjęcie z podpisania umowy. Cieszymy się z tych małych rzeczy, bo one są ważne dla nas.Jerzy Materna, poseł Prawa i Sprawiedliwości

Wyremontowanym mostem mamy przejechać do końca listopada przyszłego roku. Zanim to się jednak stanie, przeprawa na czas remontu zostanie zamknięta. Przedstawiciel wykonawcy zapewnił, że prace będą prowadzone tak, by stało się to jak najpóźniej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: