ZIELONA GÓRA:

Młodzi oszczędni, te rabaty są dla was! Wystarczy karta

Dla głodnych… zniżek, dobrej kuchni i rozrywki ruszył program rabatowy Karta Młodych. Od dziś można wyrobić sobie dokument, który uprawnia do zakupów i korzystania z usług w niższych cenach.

Karta Młodych jest przeznaczona dla uczniów i studentów powyżej 18 lat. Mogą otrzymać ją nie tylko zielonogórzanie, ale też osoby, które uczą się na terenie miasta.

Aby uzyskać kartę, należy wypełnić wniosek, dostępny na stronie kartamlodych.pl lub w biurze Młodzieżowej Rady Miasta w ratuszu (pokój nr 12). Biuro jest czynne w poniedziałek od 15:00 do 18:00, w środę od 15:00 do 17:30 i w piątek od 15:30 do 17:30.

Jako załącznik do formularza – papierowego bądź elektronicznego – należy dołączyć skan legitymacji studenckiej lub uczniowskiej oraz zaświadczenia o nauce. Gotowa Karta Młodych będzie ważna do momentu zakończenia edukacji. Wnioskodawcy otrzymają ją w ciągu 20 dni roboczych od złożenia formularza.

Obecnie w katalogu korzyści dla młodzieży znajdują się oferty 53 partnerów. To np. zniżka do kręgielni, centrów sportowych, kawiarni i szkół nauki jazdy.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00