ZIELONA GÓRA:

Mają talent, udowodnią to w telewizji! Mega Dance o kulisach pracy i show

Zachwyciły jurorów popularnego talent show, chcą też zaskoczyć i zainspirować widzów. Tancerki ze studia Mega Dance wezmą udział w półfinale programu „Mam Talent”. Czym różnią się przygotowania do telewizyjnego występu zielonogórzanek od treningów do turnieju? O tym dziewczyny mówiły w audycji „Godzina Rektorska”.

Program traktują jako zabawę. Wiedzą, że widz oprócz profesjonalizmu oczekuje rozrywki. Dlatego półfinałowy rock and roll będzie miły także dla oka osób, które nie zajmują się zawodowo tańcem.

Telewizja potrzebuje bardziej naszych aktorskich zdolności. Skonstruowałyśmy nowy układ na „Mam Talent” w ten sposób, żeby był on ciekawy nie tylko z rockandrollowego punktu widzenia, ale i fajny dla wszystkich widzów, którzy nie muszą znać technicznych szczegółów tego sportu. Mamy nadzieję, że się spodoba.Ekaterina Sidunova

Tancerki zaprezentują rock and rolla akrobatycznego, w którym specjalizuje się także ich trenerka – Anna Miadzielec. Podstawą są układy, które przygotowują na turnieje. Jedna z takich rywalizacji czeka je niedługo w Czechach.

Nie występujemy na mistrzostwach świata ani na mistrzostwach Europy, tylko jesteśmy na wszystkich otwartych pucharach. Teraz jedziemy do Czech. Tam będziemy się już maksymalnie przygotowywać do „Mam Talent”.Ekaterina Sidunova

Jak zakończy się przygoda dziewczyn w talent show? Przekonamy się dziś. Więcej o udziale w programie oraz początkach ich tanecznej kariery w całości wywiadu.

Godzina Rektorska – studio tańca Mega Dance

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00