PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Lechia zagra z Podbeskidziem

Trzecioligowiec zagra z pierwszoligowcem! Lechia poznała rywala w I rundzie Fortuna Pucharu Polski. Do Zielonej Góry przyjedzie Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Rywal to pierwszoligowiec, który po raz ostatniej w ekstraklasie grał w sezonie 2020/21. W poprzednim sezonie na zapleczu elity uplasował się na dziewiątym miejscu. O przeciwniku mówi Michał Sucharek, II trener Lechii.

Uznana firma, jaką jest Podbeskidzie przyjedzie do Zielonej Góry. Będziemy mieli okazję do sprawdzenia się z solidnym pierwszoligowcem. Marzenia może były troszeczkę większe, ale cieszymy się, bo los dał nam Podbeskidzie. Przygotujemy się najlepiej, jak będziemy potrafili. To jest tylko jeden mecz i na pewno będziemy chcieli awansować.

Do Zielonej Góry przyjedzie więc doskonale znany w naszym mieście Michał Janota. Wychowanek UKP Zielona Góra jest piłkarzem Podbeskidzia.

Dzisiaj rano profil społecznościowy Fortuna Pucharu Polski wrzucił filmik, na którym zawodnicy mówili, na kogo chcieliby trafić. Był tam Michał Janota, który powiedział, że chciałby trafić na Lechię. Pokażemy Michałowi, że piłka w Zielonej Górze też się zmieniła, a co do akcentów, to przecież nasz bramkarz Wojtek Fabisiak też grał w Podbeskidziu. Mamy nadzieję, że dużo ludzi przyjdzie zobaczyć ten mecz.

Mecz zostanie rozegrany 31 sierpnia w Zielonej Górze.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X