PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Lechia wygrywa z rezerwami Miedzi! [WIDEO]

W zaległym meczu 4. kolejki III ligi, grupy 3 Lechia Zielona Góra pokonała rezerwy Miedzi Legnica 2:1.

Do przerwy był remis. Prowadzenie zielonogórzanom dał Jędrzej Król w 43 minucie spotkania, ale tuż przed końcowym gwizdkiem pierwszej połowy goście zdołali jeszcze wyrównać. Po przerwie więcej z gry miała Lechia. Swoje szanse miał Szymon Kobusiński. Najskuteczniejszy strzelec zielonogórzan gola na wagę trzech punktów zdobył w 81. minucie z rzutu karnego.

Bardzo ciężki mecz, dlatego te 3 punkty bardzo cieszą. Wyszliśmy bardzo zdeterminowani i to było widać. Myślę, że zasłużyliśmy, bo prowadziliśmy w drugiej połowie i mogło skończyć się nawet więcej, ale wygraliśmy i z tego się cieszymy.Szymon Kobusiński, Lechia Zielona Góra

W niedzielę Lechia jedzie do lidera na mecz ze Ślęzą Wrocław.