FILM:KSIĄŻKA:KULTURA:LUBUSKIE:TEATRZIELONA GÓRA:

Kozzi Film Festiwal – szósta edycja Festiwalu Filmu, Teatru i Książki nie tylko w Zielonej Górze

Szósta edycja Kozzi Film Festiwal, czyli Festiwal Filmu, Teatru i Książki odbędzie się w dniach 10-13 września w Zielonej Górze oraz Żarach. Patronami będą Maciej Kozłowski, Kalina Jędrusik oraz Bogumił Kobiela. 

Podczas imprezy zostaną przyznane statuetki Klaps 2020. Projekcje filmowe będą prowadzone w cyklach tematycznych takich jak: np. Kino Polskie. Filmy z lat 2019-2020. Szczegóły wydarzenia przybliża Andrzej Buck, dyrektor biblioteki Norwida.

Kozzi Gangsta Film, tu zobaczymy sześć produkcji. Kino znad granicy – tutaj pojawi się dziewięć projekcji, dwa filmy dokumentalne związane z tematyką naszego regionu. Udało nam się zdobyć zgodę Agnieszki Holland, żeby zaprezentować jej najnowszy film “Szarlatan”. Prezentacje będą odbywać się w Zielonej Górze i w Żarach.

Impreza będzie odbywała się przy zaostrzonym rygorze sanitarnym.

Ze względu na wytyczne musimy ściśle przestrzegać obostrzeń. Każdy z państwa musi podpisać deklarację o stanie zdrowia, należy zaopatrzyć się w maseczkę. Bilety będą do nabycia od 1 września, należy się zgłaszać telefonicznie lub mailowo.

Liczba miejsc jest ograniczona, innymi słowy – kto pierwszy, ten lepszy.

Materiał przygotowała Oriana Serszyńska.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00