ZIELONA GÓRA:

Kolejna odsłona Coolturalnej Zielonej Góry! Tym razem posmakujemy Indii

Z czym się kojarzą Indie? – Z buddyzmem, Mahatmą Gandhim, Taj Mahalem, kolorami, językami, targowiskiem, tłumem ludzi, filmami Bollywood…, ale też pysznym, zdrowym, kolorowym jedzeniem – informują organizatorzy i właśnie o tym wszystkim będzie najbliższe spotkanie.

To już czwarta odsłona projektu Coolturalna Zielona Góra, w najbliższy piątek (23 sierpnia) o godz. 17:00 w Ogrodzie Botanicznym, odbędą się miniwarsztaty kulinarne. Kucharze z indyjskiej restauracji pokażą, jak gotować tanio, smacznie i kolorowo, a uczestnicy nauczą się przyrządzać kilka prostych potraw. Oprócz aspektów kulinarnych, o Indiach opowie właścicielka restauracji – Agnieszka Rzaniak.

Ponadto o doświadczeniach z tym barwnym krajem, z uczestnikami warsztatów podzieli się Agnieszka Kościan (podróżniczka, dietetyk, miłośniczka jogi), a także polsko-indyjskie małżeństwo – Agata Arakh i Sanket Arakh, które poprowadzi zajęcia z jogi. Natomiast o orientalnych tańcach opowie Patrycja Matusiak i Anandani Aklim (Milena Kupczyk).

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą koców i napojów. Coolturalna Zielona Góra organizowana jest przez Agnieszkę Mikołajską z fundacji Lyada.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: